Bir Dünya Enerji

Takip Et:
MİSYON, VİZYON, GELECEK

HAKKIMIZDA

Bir Dünya Enerji

Dünyadaki tüm gelişmelere ve hızla düşen maliyetlere paralel olarak, enerjisinin büyük bir kısmını ithal eden ülkemizin de yenilenebilir enerji dönüşümünün bir parçası olması, düşük karbon emisyonlu ve kendine yetebilen bir ekonomiye geçiş yolundaki fırsatları değerlendirmesi gerektiğine inanan Mirsolar Enerji; 5.200 m2 kapalı alan 10.000 m2 açık alanda yıllık 200 MW üretim kapasitesine sahip, yüksek teknolojili endüstri 4.0 üretim hattı ile Sakarya ilinde yerli fotovoltaik modülleri üreterek ülke ekonomisinin dinamiklerine pozitif katma değer sağlamakta, fotovoltaik modüller ve mekanik konstrüksiyon çözümleri ile müşterilerine yüksek kaliteli, yenilikçi ve güvenilir ürün, mühendislik ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca depolama teknolojileri üzerine çeşitli ar-ge ve inovasyon çalışmaları yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

Güneş enerjisi kullanımını yaygınlaştırarak gelecek nesillere sürdürülebilir bir dünya bırakmak için enerjisini temiz kaynaklardan karşılayan ve sektöründe liderliğe oynayan bir şirket kültürü oluşturmaktır.

MİSYONUMUZ

Maksimum müşteri memnuniyetini, ülke ekonomisine katma değer sağlamayı esas alarak, güvenilir, kaliteli ve çevreye duyarlı üretim, mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermektir.

DİZAYN


Mirsolar Enerji olarak müşterilerimizin geliştirmiş olduğu sahalardan elde edilen verilere göre uzman ekibimiz tarafından mevcut sahaya özel en ideal solar panel taşıyıcı altyapı sistemi belirleyerek dizayn işlemini yapmaktayız.

ÜRETİM


Mirsolar Enerji ofisinde dizayn edilen solar panel taşıyıcı altyapının bütün parçaları kendi fabrikamızda, modern bir şekilde birleştirilerek sertifikalı olarak üretilmektedir.

MONTAJ


Projeye özel olarak tasarlanan solar alt yapı sistemlerimiz uzman kurulum ekibimiz tarafından sahaya uygun montaj yöntemlerini kullanılarak akıllı dizayn sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde kurulumu gerçekleştirilmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Çalışanına değer vermeyi ve yüksek motivasyonlu çalışma ortamı oluşturmayı, işini en ince detayına kadar titizlikle yerine getirmeyi ve yenilikçi çözümler üretmeyi kendine ilke edinen Mirsolar Enerji, müşteri ve paydaşlarıyla güven esasına dayalı işbirlikleri yapmaktadır. Mirsolar Enerji’yi farklı kılan kalite politikaları;

  • Uluslararası Standartlarda Ve Son Teknoloji Makinelerle Üretim
  • Üretim Bandının Her Aşamasında Denetim
  • En Sert İklim Koşulları Dâhil Dayanıklılığı Test Edilmiş Ve Onaylanmış Ürün
  • Uzman Ekip İle Hızlı Ve Kolay Kurulum
  • Uzun Ömürlülük Ve Garanti
  • Birbirine Mükemmel Derecede Uygun Sistem Bileşenleri
  • Yüksek Ekonomik Verimlilik
  • İnsana Ve Çevreye Saygı
  • Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
  • Gelişime Açık, Sağlıklı Ve Güvenli Çalışma Ortamı

10 yılı aşkın süredir yenilenebilir enerji tecrübesi ile yola çıkarak kurumsallaşmasını tamamlayan Mirsolar Enerji, şirket merkezi İstanbul olmak üzere son teknolojik gelişmeler ışığında Fotovoltaik güneş paneli üreten %100 yerli sermayeli Mir Grup bünyesinde olan enerji şirketidir.

ÜRETİMDEN

İLETİŞİM

Barbaros Mahallesi Ak Zambak Sokak Uphill Court Towers B Blok D105 Ataşehir, İstanbul
Sakarya 1. Organize Sanayi Bölgesi 11. Cadde No:10/B Arifiye Sakarya
Merkez:
+90 216 688 9100
+90 216 688 8989
Fabrika:
+90 264 319 3243