mirsolar
Yıllık 200 MW üretim kapasitesine sahip, yüksek teknolojili endüstri 4.0 üretim hattı ile Sakarya ilinde yerli fotovoltaik modüller üretiyoruz.
mirsolar
mirsolar
Mirsolar Enerji; 5.200 m2 kapalı alan 10.000 m2 açık alanda, ülke ekonomisinin dinamiklerine üreterek pozitif katma değer sağlamaktadır.
mirsolar
previous arrow
next arrow

Mirsolar Üretim Merkezi

Mirsolar Enerji; yıllık 200 MW üretim kapasitesine sahip, yüksek teknolojili endüstri 4.0 üretim hattı ile Sakarya ilinde yerli fotovoltaik modülleri üreterek ülke ekonomisinin dinamiklerine pozitif katma değer sağlamaktadır.

5.000 m² kapalı alana sahip fabrikamızda;

Kalite Politikamız

Üretim aşamasında kullanılan maddeler dünya standartlarında ve uluslararası sertifikalara göre üretilmekte olup, test prosedürleri uzman kadrosu ve ileri teknoloji makineleri ile üretimin her aşamasında denetlenmektedir. Tüm kalite süreçleri bağımsız test laboratuvarlarında kaydedilir ve test edilir. Çalışanına değer vermeyi ve yüksek motivasyonlu çalışma ortamı oluşturmayı, işini en ince detayına kadar titizlikle yerine getirmeyi ve yenilikçi çözümler üretmeyi kendine ilke edinen Mirsolar Enerji, müşteri ve paydaşlarıyla güven esasına dayalı işbirlikleri yapmaktadır.

panel_1024x682 (1)

Değerlerimiz

Sürdürülebilir enerjiye dayalı bir geleceğe adanmış olan Mirsolar, çalışanları ve firma yapısı ile şirket değerleri ve taahhütleriyle özdeşleşmektedir.

Yenilikçilik

Gelişmek ve büyümek için sürekli değişmemiz ve gelişmemiz gerektiğini biliyoruz. Hareketsiz durmak geriye gitmektir.

Mükemmeliyetçilik

Yaptığımız işi seviyoruz ve bu yüzden sürekli olarak faaliyetlerimizi iyileştirmenin ve en iyi hizmeti sunmanın yollarını arıyoruz.

Çeşitlilik

Çalışanlarımız, şirketin sürekli büyümesini sağlayan benzersiz yeteneklere sahiptir.

Sorumluluk

Çalışanlarımıza, müşterilerimize ve ortaklarımıza karşı sorumlu olarak, kararlarımızın ve bunların çevre üzerindeki olası etkilerinin farkındayız.

Scroll to Top
Scroll to Top